Dezodoranty a antiperspiranty

Napriek tomu, že vediete aktívny život môžete byť stále svieža. Ochrana proti poteniu a neutralizácia zápachu sú už dnes samozrejmosťou. Tuhé antiperspiranty, spreje, ale aj roll-ony Vám garantujú 48 hodinovú sviežosť a pocit sebavedomia. V našom sortimente sú takisto antiperspiranty špeciálne vyvinuté pre stresové situácie, s látkami eliminujúcimi pach vylučovaný na báze stresových hormónov. Nájdete tu aj dezodoranty s chladivým účinkom, antibakteriálne, naturálne bez alkoholu a farbív a antiperspiranty pre ženy aj pre mužov. Novinkou sú deodoranty black and white, ktoré zabraňujú tvorbe bielych stôp na čiernom oblečení a žltých škvŕn na bielych odevoch. Na online-drogeria.sk si užívajte bezkonkurenčné ceny, kvalitné značky a široký výber. 

Aktívne filtre

 • Vandina - NUTRI Výživné telové mlieko pre suchú pokožku 200 ml

  4,60 €

  Bohatá starostlivosť jemne voňajúce po pivonka. Rýchlo sa vstrebáva a dodáva pokožke náchylné k suchu intenzívnu starostlivosť a pružnosť.

 • Vandina ENERGY telové mlieko pre normálnu až suchú pokožku 200 ml

  4,60 €

  Energizujúci telové mlieko pre normálnu až suchú pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt kvet pomaranča, babasový olej a ENERGY- komplex s pomarančovým olejom a bambucké maslo optimalizuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vôňa kvetov pomaranča oživuje vašu myseľ! Rýchlo vsakujúci textúra sa vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľné osvieženie. * Netestované na zvieratách * vegánov * DERMATOLOGICKY potvrdené. Zloženie viď.Ingredients. Vyrobené v Nemecku.

 • Vandina ENERGY telový krém pre normálnu až suchú pokožku 200 ml

  5,80 €

  Energizujúci telový krém pre normálnu až suchú pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt kvet pomaranča, babasový olej a ENERGY- komplex s pomarančovým olejom a bambucké maslo optimalizuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vôňa kvetov pomaranča oživuje vašu myseľ! Ľahká rýchlo vsakujúci textúra sa vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľné osvieženie. * Netestované na zvieratách * vegánov * DERMATOLOGICKY potvrdené. Zloženie viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Nemecku.