Intímna hygiena

Citlivá místa vyžadují speciální přístup a kosmetiku . Ph a celková rovnováha tohoto prostředí jsou velmi důležitou součástí celkového zdraví . Ověřené značky Ryor , Intiley a Nivea nabízejí to nejlepší z nejlepšího . Kvalitní krémy , sprchové gely a ubrousky s přídavnými tinkturami z tea tree oilu , levandule , aloe vera as obsahem kyseliny mléčné , která je přirozenou složkou těla ženy . Zdraví a komfort se dají koupit právě u nás .

Aktívne filtre

 • FRIA bio obrúsky na intímnu hygienu 12 ks

  2,20 €

  BIO obrúsky pre intímnu hygienu 12ks. S extraktom plumérie a fialky viacfarebnej jemne čistia intímne miesta a zanechávajú príjemný a dlhotrvajúci pocit sviežosti. Úroveň Ph 5,5 a utierka vyrobená zo 100% bavlny. Neobsahuje PEG, PARABENY, SILIKÓNY a ALKALICKÉ MYDLÁ. Dermatologicky testované.

 • FRIA - jemné utierky pre seniorov na intímne miesta 60 ks

  3,90 €

  Jednorázové utierky sú vyrobené z extra jemného materálu s vysokým vyváženým účinkom a udržovaním prirodzenej úrovne pH. S obsahom HARMANČEKA, AVENA, BIO extraktu NECHTÍKA LEKÁRSKEHO špeciálne určené pre každodennú starostlivosť o ľudí na lôžku bez použitia vody. Dermatologicky testované. Neobsahujú Alkohol.

 • Sanosan MAMA tampóny počas dojčenia 30 ks

  2,90 €

  POPIS

  SANOSAN mama tampóny sú príjemné, mäkké a pohodlne odsajú odkvapávajúce materské mlieko v období medzi kojením. Taktiež uľavia prsiam od nechceného trenia o materiál podprsenky. Tampóny sú vyrobené z veľmi mäkého a príjemného prírodného materiálu (rúna) a dávajú prsníkom počas dojčenia vysokú a bezpečnú ochranu. Vďaka patentovanej technológii obsahujú špeciálny zásobník na tekutinu, preto vstrebajú ešte väčší obsah tekutiny ako bežné tampóny do podprsenky. Svojim tvarom sú naviac pre prsia veľmi komfortné a v podprsenke niesú viditeľné. 

  Odporúčajú pôrodné asistentky. 

  POUŽITIE

  Pred aplikáciou si umyte prsia čistou vodou. Odstráňte ochrannú fóliu z protisklzových lepiacich pásov, následne tampón umiestnite na prsia tak, aby bola zakrytá bradavka. Nasaďte podprsenku a uistite sa, že tampóny držia na svojom mieste. 

 • SANOSAN – mama ochranný krém na citlivé bradavky 50 ml

  5,10 €

  POPIS

  SANOSAN mama ochranný krém na citlivé bradavky obsahuje len 100% lanolín, ktorý ošetruje namáhané či poškodené bradavky počas a po dojčení. Neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky. Bez farbív, parafínového oleja, bez parabénov.

  Odporúčané pôrodnými asistentkami. 

  Koža matky má špeciálne potreby počas tehotenstva a po ňom. Výrobky SANOSAN mama majú cenné prírodné zložky, ktoré vám pomôžu rozmaznávať vašu pokožku. 

  POUŽITIE

  Používajte denne alebo podľa potreby. Natrite bradavky primeraným množstvom balzamu. Výrobok by ste nemali používať bezprostredne pred dojčením. Zloženie je pre vaše dieťa absolútne bezpečné. 

  ZLOŽENIE

  LANOLÍN

   

 • FRIA bio jemný a upokujúci umývací gél na intímne miesta 250 ml

  3,20 €

  Bio jemný a upokojujúci umývací gél na intímnu miesta.Špeciálne zloženiu z látok 100% z biologického pestovania az konzervantov 100% prírodnéhopôvodu.Propolis, damašská ruža, nechtík lekársky sú zárukou optimálnej ochrany a bezpečné starostlivosti o intímnu hygienu citlivej pokožky. Šetrné zloženie obsahuje kyselinu mliečnu a zaisťuje ochranu pred infekciou.Udržuje zdravú prirodzenú úroveň pH a chráni pred ženskými ťažkosťami a podráždením.

  testované a schválené pod gynekologickú kontrolou. Neobsahuje parabény, PEG, SLES a sls.Len pre vonkajšie použitie.

  Odporúčanie: Intímne miesta umyte ráno a večer a dôkladne opláchnite vodou.Zloženie pozri Ingredients. Vyrobené v Taliansku.

 • Fria BIO osviežujúci umývací gél na intímne miesta 250 ml

  3,20 €

  Bio osviežujúci umývací gél na intímne miesta. Špeciálne zloženie látok zo 100% biologického pestovania a konzervantov 100% prírodného pôvodu. Zelený čaj, rímsky harmanček a tymian sú zárukou optimálnej a bezpečnej starostlivosti o intímnu hygienu s príjemným pocitom sviežosti a komfortu po celý deň. Šetrné zloženie obsahuje kyselinu mliečnu a zaisťuje ochranu pred infekciou. Udržuje zdravú prirodzenú úroveň pH a chráni pred ženskými ťažkosťami a podráždením.

  Testované a schválené pod gynekologickou kontrolou

  Neobsahuje parabény, PEG, SLES a sls

  Len vonkajší použitie

  Doporučenie: Intímne miesta umyte ráno a večer, a dôkladne opláchnite vodou.

  Zloženie pozri Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.