Starostlivosť o nohy

Nohy nás nesú deň čo deň smerom, ktorý im ukazujeme a my na ne neprávom zabúdame. Renomovaná značka Timodore pripravila pre svojich klientov kolekciu krémov, gélov, sprejov a solí venovaných práve nohám, ktoré sú základom našej rovnováhy. V online drogérii nájdete aj krém pre zjemnenie popraskanej pokožky na pätách, spreje s mentolom, chladivé, vitalizujúce, hydratačné a ošetrujúce gély, ktoré Vašim nohám dodajú potrebnú silu pre ďalšie kroky. Extrakty z limetky a mäty odstránia únavu. Soľ s kyslíkom a s výťažkom z pagaštanu konského chodidlá oživí a tonizuje. Pripravte si osožný a blahodarný kúpeľ nôh, ktoré po ňom budú ako znovuzrodené. 

Existuje 17 produktov.

Zobrazené 1-17 z 17 položiek

Aktívne filtre

 • Alkmene TEA TREE oil krém na nohy 100 ml

  alkmene® čajovníkový krém na nohy účinkuje v kombinácii antiseptického oleja z čajovníka, panthenolu, glycerínu a výživného bambuckého masla. Austrálsky prírodný olej z čajovníkových stromov s farmaceutickou kvalitou má antibakteriálny účinok a tak neutralizuje zápach. Krém na nohy intenzívne vyživuje pokožku na nohách a robí ju jemnou. Poskytuje trvalú hydratáciu. Osviežujúca prevencia proti nočnému poteniu a zápachu nôh. Je tzv. balzamom pre namáhané nohy.

  • Farmaceutická kvalita
  • Vyrobené v nemecku
  • Vegánsky produkt
  • Recyklované balenie
  • Bez parabénov, minerálnych olejov a silikónov
 • Timodore krém na popraskané päty 75 ml

  INTENZÍVNY KRÉM NA POPRASKANÉ PÄTY s obsahom UREA, BETAINU, ALANTOÍNU suchú pokožku nôh hydratuje a efektívne zabraňuje vysúšaniu. Záruka vysokého účinku o 72% počas používania 3 dní a v 67% prípadoch pri používaní počas dvoch týždňov zastavenie praskania suchej pokožky. Chodidlá zostávajú jemné a svieže.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí, vyvarujte sa kontaktu so sliznicou, očami a poranenou pokožkou. Držte pri teplote 25°C.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore kyslíková soľ pre kúpeľ nôh 400 g

   SOĽ s KYSLÍKOM pre KÚPEĽ  nôh.

  Osviežuje,tonizuje a dezinfikuje  unavené nohy.Špeciálne zloženie

  zo zmesí solí,aromatických olejov a extraktu pagaštanu znižuje bolesť,

  tlmí opuchy a poskytuje úplnú relaxáciu. Vhodné pre uľavu 

  nadmerne zaťažovaných nôh.

  Použitie:Dajte 2 až 3 lyžice soli do jedného kúpeľa,nohy namočte na

  10-15 minút a potom ošetrite vhodným krémom na nohy z rady TIMODORE.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí,vyvarujte sa kontaktu so sliznicou,očami

  a poranenou pokožkou.Držte na suchom mieste mimo zdrojov chladu a tepla.

  Vyrobené v Taliansku.  

 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy so zázvorom 150 ml

  OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA NOHY s ANTIBAKTERIALNYM ÚČINKOM.Extrakt TYMIANU a ZÁZVORU nohy chráni,ošetruje a osviežuje  počas celého dňa. 

   Môžete použiť aj ako sprej do topánok. BEZ PARABÉNOV.

                                    Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy 150 ml

  OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA NOHY s ANTIBAKTERIALNYM ÚČINKOM.

   Vaše nohy chladí, ošetruje a osviežuje s dlhodobým účinkom. 

   Môžete použiť aj ako sprej do topánok. BEZ PARABÉNOV.

   

                                   Vyrobené v Taliansku. 

   


 • Timodore prírodná minerálna pemza s dvojitým účinkom 1ks

  Prírodné minerálne pemza s dvojitým účinkem.Zelená časť odstraňuje suchú, stvrdnutú, drsnú a zrohovatenú pokožku na chodidlách. Po použití bielej časti zostáva pokožka hladká a jemná.Vhodné na odstraňovanie nečistôt i na lakťoch a kolenách.Použitie: navlhčite pemzu horúcou vodou, pridajte trochu mydla a jemne trite ošetrované miesta.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Len pre vonkajšie použití.Vyrobeno v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny dezodorant krém na chodidlá 50 ml

  Antibakteriálne dezodorant krém na chodidlá.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu.Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a ošetrujúcimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: aplikujte na čisté chodidlá a jemne v masírujte. Dermatologicky testované. Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte.Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Taliansku .

 • Timodore antibakteriálny dezodorant púder na chodidlá 75 ml

  Antibakteriálne dezodorant púder na chodidlá.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu..Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov, Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky.Nevdychovať.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte.

  Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Držte mimo veľkého chladu a tepla.

  ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny dezodorant anti-perspirant púder na chodidlá so zázvorom 75 ml

  Antibakteriálne deodorantanti-perspirant púder na chodidlá sa zázvorom.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu..Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov, Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky.Nevdychovať.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívejte.Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Držte mimo veľkého chladu a tepla.SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Taliansku.

 • Púder bambus [dispenzer] na preležaniny, mykózy a pre športovcov 30g

  Zásyp vhodný pre dospelých na zapareniny, preležaniny, mykózy na rôznych častiach tela vhodný aj pre športocov. Vyniká svojou mimoriadnou nasiakavosťou a má antimikrobiálne účinky. Je kožou veľmi dobre znášaný a vytvára na koži pocit hebkosti a mäkkosti.

  Zloženie (INCI): Bamboo Fiber, Polylysine

  Vyrobené na Slovensku.

 • Púder bambus [dóza] na preležaniny, mykózy a pre športovcov 30g

  Zásyp vhodný pre dospelých na zapareniny, preležaniny, mykózy na rôznych častiach tela vhodný aj pre športovcov. Vyniká svojou mimoriadnou nasiakavosťou a má antimikrobiálne účinky. Je kožou veľmi dobre znášaný a vytvára na koži pocit hebkosti a mäkkosti.

  Zloženie (INCI): Bamboo Fiber, Polylysine

  Vyrobené na Slovensku.

 • Timodore špeciálny antimykotický gél na liečbu a prevenciu plesňových infekcií nechtov 7 ml

  Špeciálny antimykotický gél na nechty na liečbu a prevenciu plesňových infekcií nechtov, ktoré sa môžu tvoriť na chodidlách a rukách. Je ideálny pre tých, ktorí sú často v kontakte s prostredím ohrozeným plesňovými infekciami, ako sú bazény, telocvične atď. Gélová formulácia účinkuje tak, že mení pH miesta aplikácie, čím vytvára nepriaznivé prostredie pre vývoj plesní. Vytvára tiež ochranný film, ktorý obmedzuje a pomáha predchádzať šíreniu plesní na ďalšie nechty. Je dôležité začať liečbu od skorých príznakov plesňovej infekcie, liečba je rýchlejšia a necht rýchlejšie získa pôvodný zdravý vzhľad.

  Návod: Necht očistite a odstráňte všetky stopy po laku. Aplikujte na celý povrch nechtov a spodnú stranu okraja nechtu dvakrát denne (ráno a večer). Necht nechajte zaschnúť bez toho, aby ste ho zakryli, a nenavlhčujte ho aspoň hodinu po aplikácii. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak liečba trvá najmenej 3 mesiace. Po použití obal zatvorte, aby sa produkt neodparil.

  Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak podráždenie očí pretrváva, pokračujte vo vyplachovaní, vyhľadajte lekára. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom mydla a vody. Výrobok je určený len pre dospelých. Neaplikujte v prípade poškodenia alebo podráždenia pokožky okolo nechtu. NA VONKAJŠIE POUŽITIE. HORĽAVÉ. ŠKODLIVÉ V PRÍPADE POŽITIA.

  Zloženie viď Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore vodeodolné náplaste na tvrdé kurie oká 9 ks

  Vodeodolné náplaste na tvrdé kurie oká 9 ks.

  Účinná ochrana pred trením postihnutých miest o topánku. Vhodné aj na ruky.

  Návod na použitie: Aplikujte na postihnuté miesto, jemným zatlačením dosiahnete lepšie zafixovanie. Pre optimálnu hygienu vymeňte náplasť každý deň. Pred aplikovaním doporučujeme ošetrujúcu kúpeľ chodidiel s Timodore soľou s kyslíkom.

  UPOZORNENIE: neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Dermatologicky testované.

  Zloženie: mäkká priedušná penová guma bez obsahu latexu.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore masť na odstránenie kurieho oka a problémov spôsobených mozoľmi na nohách 5 ml

  Masť na odstránenie kurieho oka a problémov spôsobených mozoľmi na nohách. Zaručený účinok bez bolesti s obsahom lanolínu a kyseliny salicylovej 33%. Vhodné aj na kurie oká na rukách.

  NÁVOD NA POUŽITIE: po kúpeli v teplej vode s použitím Timodore Oxysalts aplikujte masť na kurie oko alebo mozoľ vo veľkosti zrnka ryže a rozotrite vrstvu na celú bezcitnú oblasť. Postup opakujte ráno a večer niekoľko dní. Chráňte postihnuté miesto náplasťou Timodore, kým kurie oko nezmizne, aby ste zabránili treniu o topánky. Dermatologicky testované. 

  UPOZORNENIE: Neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Po použití si dôkladne umyte ruky a po každej aplikácii tubu zatvorte. Uchovávajte mimo dosahu detí a skladujte na suchom mieste. Chráňte oči. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore tekutý odstraňovač kurieho oka na nohách a problémov spôsobených mozoľmi na nohách s kefkou 12 ml

  Tekutý odstraňovač kurieho oka na nohách a problémov spôsobených mozoľmi na nohách s kefkou. Zaručený účinok bez bolesti s obsahom kolódia a kyseliny salicylovej 25%. Vhodné aj na kurie oká na rukách.

  NÁVOD NA POUŽITIE: po kúpeli v teplej vode s použitím Timodore Oxysalts aplikujte na kurie oko alebo mozoľ a počkajte, kým sa tekutina úplne nerozpustí. Postup opakujte ráno a večer niekoľko dní. Chráňte postihnuté miesto náplasťou Timodore, kým kurie oko nezmizne, aby ste zabránili treniu o topánky.

  Dermatologicky testované.

  UPOZORNENIE: HORĽAVÉ. Neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Po použití si dôkladne umyte ruky a po každej aplikácii tubu zatvorte. Uchovávajte mimo dosahu detí a skladujte na suchom mieste. Chráňte oči. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Vyrobené v Taliansku.

 • HERBAVERA krém na stvrdnuté päty 120 ml

  Krém na stvrdnuté päty HERBAVERA a popraskanú kožu nôh s lanolínom a konopou. Lanolín je svojím zložením veľmi podobný prirodzenej ochrannej bariére kože, výborne sa vstrebáva a zostáva na pokožke bez pocitu mastnoty. Konopný olej pomáha i pri hlbších a vytrvalých prasklinách. Glycerín pokožku nôh zvláčni a napomáha jej dlhodobú hydratáciu. Šalvia má sťahujúce a dezinfekčné účinky. Stop popraskaniu.

 • HERBAVERA balzam na unavené nohy 120 ml

  Upokojujúci balzam na masáž pokožky a svalov opuchnutých a unavených nôh s LEGACTIFOM, konským gaštanom a kostihojom. LEGACTIF je špeciálna zmes rastlinných výťažkov listnatca ostnatého, zlatobyľa obyčajného a citrónovníka pre masáže s účinkom na pokožku unavených a ťažkých nôh. Masáž pokožky v oblasti svalov a šliach nôh pôsobí podporne pri problémoch s opuchmi a znižuje jej svrbenie. Mentol s mätou majú chladivý a osviežujúci účinok a navodzujú pocit sviežosti. Konopný olej a konopné výťažky majú výborné pôsobenie na pokožku a zvyšujú pôsobenie celého prípravku.