Kúry a masky

Vlasové masky za smiešnu časť ceny, ktorú by ste za ne zaplatili v obchode dostanete online u nás, plus doručenie poštou, alebo kurérom, takže nemusíte nikam chodiť. Máme masky extra pre melírované vlasy, dlhé a lámavé vlasy, no a pre poškodené a suché vlasy. Nezabudnite však... aby sa dostavil želaný efekt treba používať masku minimálne raz týždenne.

Aktívne filtre

 • Diplona Professional YOUR OIL THERAPY PROFI vlasový olej s arganovým olejom 100 ml

  5,90 €

  OLEJ na vlasy pre každodennú starostlivosť o extrémne suché a kučeravé vlasy s ARGANOVÝM olejom. Ultraľahká a nemastiaca formula. Arganový olej ošetruje poškodené vlasy intenzívne, uhladzuje povrch vlasov a redukuje krepovatenie vlasov. Vlasy obalí veľmi rýchlo a zanecháva ich jemné, pružné a ľahko rozčesateľné. Výsledok: vlasy s vysokým leskom, zreteľne ošetrené od korienkov až po ich konce. Je možné použiť buď na suché vlasy alebo na mokré vlasy po umytí:

  *ako intezívnu starostlivosť pred umytím

  *ako extra výživu pred spánkom 

  *ako kúru pre pružnosť vlasov      

  *ako ochranu pred žehlením vlasov

  *ako konečnú úpravu po fénovaní pre lesk vlasov

  *ako starotlivosť proti rozštiepeným končekom a nepoddajnosti vlasov

  Nanášajate minimálne množsto podľa druhu a dľžky vlasov. Vzhľadom na vysoký obsah olejov môže dôsť k zmutneniu výrobku, čo nemá žiadny nepriaznivý vplyv na jeho kvalitu. Nevystavujte priamemu slnku. Pre perfektný výsledok používajte celú radu DIPLONA YOUR OIL THERAPY PROFI.

  VEGAN

  Zloženie viď. Ingredients

  Vyrobené v Nemecku

 • Orient House Maska s bahnom z Mŕtveho mora, arganovým olejom a medom 3 v 1 tvár a telo 350 g

  29,00 €

  Bahenná maska 3 v 1 na tvár, telo a vlasy s arganovým olejom a medom. Bahno s vysokým obsahom minerálov z Mŕtveho mora, v kombinácii s koncentrovanými prírodnými zložkami, účinne pôsobí na všetky typy pleti a vlasy. 

 • Orient House Maska na vlasy s arganovým olejom a bahnom z Mŕtveho mora 270 ml

  29,00 €

  Krémová maska na vlasy obsahuje veľa jedinečných prírodných zložiek, ako bahno z Mŕtveho Mora zmiešané s bambuckým maslom, arganovým olejom a ďalšími esenciálnimi olejmi ako kokosový a mandľový olej.