Zásilkovna

Zásilkovna predstavuje moderný a zákaznícky veľmi pohodlný spôsob dopravy objednaného tovaru. Ten je založený na širokej sieti výdajných miest. Zásilkovna pobočky priamo neprevádzkuje, sú nimi spravidla lokálne prevádzkarne najrôznejších druhov, výdajné miesto preto môžete nájsť na svoje najbližšiu čerpaciu stanicu, v samoobsluhe, papiernictva, čistiarni odevov, reštauráciu, kopírovacím centre alebo napríklad parfumérii.

Vďaka tomuto systému disponuje Zásilkovna viac ako 1 600 výdajnými miestami na území Slovenskej republiky, a to ako v mestských, tak vo vidieckych oblastiach, kam doručuje lacno do dvoch dní. Navyše poskytuje moderné službu sledovania zásielok, vždy teda viete, kde sa váš balíček nachádza a kedy doputuje až k vám.

Zásilkovna sa snaží byť lepšou alternatívou tradičných zásielkových služieb, s ktorými bojuje hlavne pohodlím pri doručovaní. Na zazvonenie dopravcu nemusíte čakať doma, balíček si objednáte k najbližšiemu partnerovi Zásilkovna, u ktorého na vás počká 7 dní. Ak nemôžete si ho v tejto lehote vyzdvihnúť, v mobilnej aplikácii alebo na webe máte možnosť úschovu zadarmo predĺžiť až na tri týždne.

do 5kg dobierka
79,5Kč 26,98Kč

kuriér

Nie je definovaný konkrétne prepravcu. Zmluvného prepravcu vyberáme podľa aktuálnej situácie, kvality doručenia a vyťaženie zaradených prepravcov. Cena, ktorú zaplatíte vy, bude vždy rovnaká. Kvalita služby bude zachovaná bez rozdielu. V prípade dodania na súkromnú adresu Vás bude spoločnosť prostredníctvom SMS správy informovať o čase doručenia podľa Vašej lokality. Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Pokiaľ nebudete prepravcom zastihnutý, dostanete do schránky informáciu ohľadom nasledujúceho termíne doručenia.

do 1kg do 2kg do 5kg do 10kg dobierka
107,50kč 122Kč 171Kč 222Kč 26,98Kč

doprava zdarma

Stačí nakúpiť minimálne za 1000 € a získate dopravu zadarmo na doručenie na výdajné miesta Zásilkovna.