ZUBY

Aktívne filtre

 • Silver Care zubná kefka baby mäkká 6-36 mesiacov

  3,05 €

  ZUBNÁ KEFKA DETSKÁ  6-36 mesiacov  MÄKKÁ.
  1.Malá hlava zubnej kefky s antiaberiálnymi vláknami je zárukou maximálnej hygieny 2.Krátky krk kefky pre  bezpečné umývanie zúbkov bez mechanického poranenia ústnej dutiny
  3.Vhodná rúčka pre dieťatko aj rodiča.Upozornenie:Zubná kefka nie je hračka.Používať pod dozorom dospelého. Zubná kefka  je sterilizovaná pri procese balenia.
 • Zubná kefka Experience whitening

  2,35 €

                              
  ZUBNÁ KEFKA  PRE BIELENIE ZUBOV MEDIUM 
  Štruktúra štetín s uhličitanom vápenatým /CaCO3/ je zárukou bielenia zubov,odstraňovania zubného kameňa a škvŕn.Komp aktná hlava zubnej kefky zvyšuje účinok čistenia všetkých plôch zubov.Výsledok je prekvapujúci pocit čistoty a dokonalá prevencia ustnej dutiny proti zubnému kazu a kameňu. Výrobok je sterilizovaný v procese jeho balenia.
 • Silver Care zubná kefka ONE stredná + náhrada

  7,05 €

  ZUBNÁ KEFKA ONE MEDIUM +NÁHRADA. HLAVA KEFKY POTIAHNUTÁ ČISTÝM  STRIEBROM! PATENT s ANTIBAKTERIÁLNYM ÚČINKOM! Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou
  s čistým striebrom.V grafickom zobrazení môžete porovnať antibakterialny účinok bežnej zubnej kefky a zubnej kefky SILVER CARE.Červená čiara ukazuje oveľa väčšie 24-hod. pôsobenie proti mutačným streptokokom a organizmom  spôsobujúcim zubný kaz.Dokonalá štruktúra štetín je zárukou rovnováhy medzi maximálnou silou čistenia zubov a ochranou ďasien.Vyvážený system ručky 15Gr. je zárukou absolútnej presnosti a kontroly správnej techniky čistenia zubov.Nákupom balenia s náhradnou hlavou prispievate k ochrane životného prostredia znižovaním plastového odpadu.Zubná kefka nie je vhodná pre deti vo veku menej ako 3 roky.
 • Zubná kefka Experience activ carbon

  2,50 €

                              
  ZUBNÁ KEFKA  AKTÍVNE UHLIE MÄKKÁ.  Prírodná porézna vlastnosť uhlia uľahčuje absorbovanie plaku, čím je čistenie zubov a ďasien efektívnejšie. Schopnosť uhlia absorbovať baktérie redukuje zápach z úst a zmierňuje dôsledky halitózy.Aktívne drevenné uhlie zabraňuje sfarbeniu ďasien.Kompaktná hlava zubnej kefky zvyšuje účinok čistenia všetkých plôch zubov.Výsledok je prekvapujúci
  pocit čistoty a dokonalá prevencia ustnej dutiny proti zubnému kazu
  a kameňu. Výrobok je sterilizovaný v procese jeho balenia.
 • Silver Care zubná kefka ONE Whitening + náhrada

  7,05 €

  ZUBNÁ KEFKA ONE WHITENING +NÁHRADA.HLAVA
  KEFKY POTIAHNUTÁ ČISTÝM  STRIEBROM! PATENT s ANTIBAKTERIÁLNYM ÚČINKOM!
  Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou
  s čistým striebrom.V grafickom zobrazení môžete porovnať antibakterialny účinok bežnej zubnej kefky a zubnej kefky SILVER CARE.Červená čiara ukazuje oveľa väčšie
  24-hod. pôsobenie proti mutačným streptokokom a organizmom  spôsobujúcim zubný kaz.Štruktúra štetín s uhičitanom vápenatým CaCO3 zabraňuje tvorbe plaku,zubného kameňa a škvŕn.
  Vyvážený system ručky 15Gr. je zárukou absolútnej presnosti a kontroly správnej techniky čistenia zubov..Nákupom balenia s náhradnou hlavou prispievate k ochrane životného prostredia znižovaním plastového odpadu.Zubná kefka nie je vhodná pre deti vo veku menej ako 3 roky.
 • Silver Care zubná kefka ONE Sensitiv + náhrada

  7,05 €

  ZUBNÁ KEFKA ONE SENSITIV +NÁHRADA.
  HLAVA KEFKY POTIAHNUTÁ ČISTÝM STRIEBROM! PATENT
  s ANTIBAKTERIÁLNYM ÚČINKOM!
  Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou
  s čistým striebrom.V grafickom zobrazení môžete porovnať antibakterialny účinok bežnej zubnej kefky a zubnej kefky SILVER CARE.Červená čiara ukazuje oveľa väčšie
  24-hod. pôsobenie proti mutačným streptokokom a organizmom  spôsobujúcim zubný kaz.Mikrovláknové  štetiny prenikajú hlboko do medzizubných priestorov.Zuby čistia dôkladne,veľmi šetrne a chránia ďasná.Vyvážený system ručky 15Gr. je zárukou absolútnej presnosti a kontroly správnej techniky čistenia zubov.Nákupom balenia s náhradnou hlavou prispievate k ochrane životného prostredia znižovaním plastového odpadu.Zubná kefka nie je vhodná pre deti vo veku menej ako 3 roky
 • Silver Care interdentálne kefky 0,7mm 6ks

  3,75 €

  INTERDENTÁLNE KEFKY – ULTRA JEMNÉ,VEĽKOSŤ    1/ 0,7mm 6ks.
  Vhodné pre dôkladné čistenie medzizubného priestoru
  pri zubných strojčekoch,
  zubných korunkách a pevných zubných mostíkoch. Ideálne pre čistenie pri malých zubných medzerách.Plastový drôtik zaručuje dôkladnú techniku čistenia bez poškodenia tkaniva ďasien. Pružný protišmykový držiačik  je veľkou výhodou pre použitie doma aj pri cestovaní.
    Použitie podľa obrázkov.
 • Silver Care interdentálne kefky 0,9 mm 6ks

  3,75 €

  INTERDENTÁLNE KEFKY – JEMNÉ VEĽKOSŤ 2/ 0,9mm 6ks.
  Vhodné pre dôkladné čistenie medzizubného priestoru
  pri zubných strojčekoch,
  zubných korunkách a pevných zubných mostíkoch. Ideálne pre čistenie pri malých zubných medzerách.Plastový drôtik zaručuje dôkladnú techniku čistenia bez poškodenia tkaniva ďasien. Pružný protišmykový držiačik  je veľkou výhodou pre použitie doma aj pri cestovaní.
    Použitie podľa obrázkov
 • SilverCare Zubná kefka One Carbon + náhrada 1 ks

  7,70 €

  Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou s čistým striebrom. V grafickom zobrazení môžete porovnať antibakteriálny účinok bežné zubné kefky a zubnej kefky Silver Care.

 • PASTA del CAPITANO - zubná kefka BABY 3+

  1,95 €
  Zubná kefka pre deti vo veku 3 a viac rokov so stojančekom a hygienickou krytou.
  Malá kompaktná hlava kefky, jemné TYNEX vlákna a ergonomicky tvarovaná rukoväť sú zárukou správneho návyku na čistenie zúbkov malých detí.
  Zubnú kefku je vhodné používať v kombinácii so zubnou pastou Pasta del Capitano baby.
 • Silver Care interdentálne kefky 1,2 mm 6ks

  3,75 €

  INTERDENTÁLNE KEFKY – STREDNÉ VEĽKOSŤ 3/ 1,2mm
  6ks. Vhodné pre dôkladné čistenie medzizubného priestoru
  pri zubných strojčekoch,
  zubných korunkách a pevných zubných mostíkoch. Ideálne pre čistenie pri stredných zubných medzerách.Plastový drôtik zaručuje dôkladnú techniku čistenia bez poškodenia tkaniva ďasien. Pružný protišmykový držiačik  je veľkou výhodou pre použitie doma aj pri cestovaní.
    Použitie podľa obrázkov
 • OCEAN 87 Zubná kefka mäkký z prírodného a obnoviteľného materiálu

  2,95 €

  Zubná kefka mäkká s prírodného a obnoviteľného materiálu. Acetát celulózy je získaný pri spracovaní bavlny a vlákien dreva sa plastifikátormi rastlinného pôvodu obnoviteľnými a široko rozšírenými zdrojmi planéty.

 • PASTA del CAPITANO - zubná kefka JUNIOR 6+

  1,95 €
  Zubná kefka pre deti vo veku 6 a viac rokov na dôkladné čistenie zubov v období zmiešaného detského chrupu.
  Malá kompaktná hlava kefky, jemné TYNEX vlákna a ergonomicky tvarovaná rukoväť sú zárukou dôkladného
  čistenia ťažko dostupných novo prerezávaných zubov a medzizubných priestorov.
  Krytka na kefku je zárukou hygieny.
  Zubnú kefku je vhodné používať v kombinácii so zubnou pastou Pasta del Capitano junior.
 • Silver Care interdentálne kefky 1,3 mm 6ks

  3,75 €

  INTERDENTÁLNE KEFKY – VEĽKOSŤ 4/ 1,3mm 6ks.  Vhodné pre dôkladné čistenie medzizubného priestoru
  pri zubných strojčekoch,
  zubných korunkách a pevných zubných mostíkoch. Ideálne pre čistenie pri väčších zubných medzerách.Plastový drôtik zaručuje dôkladnú techniku čistenia bez poškodenia tkaniva ďasien. Pružný protišmykový držiačik  je veľkou výhodou pre použitie doma aj pri cestovaní.
    Použitie podľa obrázkov
 • Ocean 87 zubná kefka strednej z prírodného a obnoviteľného materiálu

  2,95 €

  Zubná kefka stredné s prírodného a obnoviteľného materiálu. Acetát celulózy je získaný pri spracovaní bavlny a vlákien dreva sa plastifikátormi rastlinného pôvodu obnoviteľnými a široko rozšírenými zdrojmi planéty.

 • Silver Care interdentálne kefky 1,6 mm 6ks

  3,75 €

  INTERDENTÁLNE KEFKY – VEĽKOSŤ 5/ 1,6mm 6ks.
  Vhodné pre dôkladné čistenie medzizubného priestoru
  pri zubných strojčekoch,
  zubných korunkách a pevných zubných mostíkoch. Ideálne pre čistenie pri širokých zubných medzerách.Plastový drôtik zaručuje dôkladnú techniku čistenia bez poškodenia tkaniva ďasien. Pružný protišmykový držiačik  je veľkou výhodou pre použitie doma aj pri cestovaní.
    Použitie podľa obrázkov
 • OCEAN 87 Zubná kefka s drevenou rukoväťou a 100% prírodnými štetinami strednej tvrdosť

  5,90 €

  Zubná kefka s drevenou rukoväťou a 100% prírodnými štetinami strednú tvrdosť. Ak rešpektujete svoje životné prostredie a chcete prispieť k ochrane prírody a oceánov, tak táto zubná kefka vyrobená zo 100% recyklovateľného materiálu je určená pre vás.

 • Zubná kefka+zubná pasta 25 ml pre fajčiarov cestovné balenie

  3,75 €

  ZUBNÁ PASTA a ZUBNÁ KEFKA -CESTOVNÉ BALENIE.
  Ideálna cestovná zubná kefka.Štruktúra štetín
  s uhličitanom vápenatým odstraňuje plak,zubný kameň
  a škvrny.Ergonomický system skladania kefky je zárukou efektívneho čistenia zubov.Zubná pasta pre fajčiarov
  s bieliacim účinkom.S obsahom perlitu , uhličitanu vápenatého
  a mäty zuby čistí dôkladne,
  zabraňuje tvorbe kazu a
  zanecháva svieži dych.
  Vhodné len pre dospelých.
 • SilverCare Zubná kefka detský 6/36 mesiacov - mäkký

  3,20 €

  Malá hlava zubnej kefky vhodná pre morfologické vlastnosti detskej ústnej dutiny. Mäkké štetiny s antiaberiálnymi vlastnosťami sú zárukou maximálnej hygieny a odstraňovanie zubného povlaku bez podráždenia zubov a ďasien.

 • Silver Care zubná kefka H2O mäkká + náhrada 1ks

  3,50 €

  ZUBNÁ KEFKA MÄKKÁ +NÁHRADA.HLAVA KEFKY POTIAHNUTÁ ČISTÝM STRIEBROM! PATENT s ANTIBAKTERIÁLNYM ÚČINKOM! Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou s čistým striebrom.
  V grafickom zobrazení môžete porovnať antibakterialny
  účinok bežnej zubnej kefky a zubnej kefky SILVER CARE.Červená čiara ukazuje oveľa väčšie 24-hod. pôsobenie proti mutačným streptokokom a organizmom  spôsobujúcim zubný kaz..Nákupom balenia s náhradnou hlavou prispievate k ochrane životného prostredia znižovaním plastového odpadu.
 • Zubná kefka stredná výhodné balenie 3ks

  2,35 €

  ZUBNÁ KEFKA  STREDNÁ
  VÝHODNÉ BALENIE 3ks.
  Tvar štetín redukuje škvrny na sklovine a udržuje prirodzenú  bielosť zubov.Ergonomická rukoväť ,kompaktná a flexibilná
  hlava kefky je zárukou ľahkého umývania zubov.
  S krytom na hlavu kefky pre optimálnu hygienu.
 • OCEAN 87 Zubná kefka s drevenou rukoväťou as prírodnými štetinami strednej tvrdosť

  5,90 €

  Zubná kefka s drevenou rukoväťou as prírodnými štetinami strednú tvrdosť. Ak rešpektujete svoje životné prostredie a chcete prispieť k ochrane prírody a oceánov, tak táto zubná kefka vyrobená zo 100% recyklovateľného materiálu je určená pre vás.

 • Silver Care zubná kefka H2O stredná + náhrada 1ks

  3,50 €

  ZUBNÁ KEFKA MEDIUM  +NÁHRADA.
  HLAVA KEFKY POTIAHNUTÁ ČISTÝM  STRIEBROM! PATENT s ANTIBAKTERIÁLNYM ÚČINKOM!
  Pri kontakte s vodou sa aktivizuje antibakteriálny proces reakciou
  s čistým striebrom.V grafickom zobrazení môžete porovnať
  antibakterialny účinok bežnej zubnej kefky a zubnej kefky SILVER CARE.Červená čiara ukazuje oveľa väčšie 24-hod. pôsobenie proti mutačným streptokokom a organizmom  spôsobujúcim zubný kaz.
  .Nákupom balenia s náhradnou hlavou prispievate k ochrane životného prostredia znižovaním plastového odpadu.
 • Zubná kefka OXIGEN mäkká

  1,40 €

  ZUBNÁ KEFKA MÄKKÁ OXIGEN Systém so šiestimi otvormi na
  hlave kefky umožňuje prietok vody a vzduchu počas čistenia.Medzi štetiny sa dostáva kyslík, čo spôsobuje dokonalejšie čistenie zubov a zabraňuje tvorbe baktérií. Sterilizovanie výrobku je realizované v procese jeho balenia.