Zubné pasty

Využite pohodlnú a lacnú možnosť nakúpiť online už aj zubné pasty. Výber je bohatý a stačí vedieť čo od zubnej pasty očakávate. Sú tu bieliace pasty s aktívnym kyslíkom, pasty pre fajčiarov proti zubnému kameňu, prírodné pasty bez mentolu, pasty s dvojitým účinkom pre zuby aj ďasná, prípadne antibakteriálne pasty. No a nezabudli sme ani na deti, pre ktoré je v našej ponuke značka Dulgon. Investujte do sebavedomého úsmevu.

Aktívne filtre

 • PASTA del CAPITANO - zubná pasta BABY 3+ Tuttifrutti 75 ml

  2,00 €
  Detská zubná pasta  3 + špeciálne vyvinutá pre zachovanie zdravých zubov a ďasien v rannom detstve.
  Vytvára vrstvu fluoridu vápenatého na zubnej sklovine, zabraňuje tvorbe zubného plaku a zubného kazu.
  Výrazná chuť ovocia a viacfarebnosť mikrogranúl povzbudzuje deti k čisteniu zúbkov.
  Betaín a extrakt slezu upokojuje ďasná.
  Patentovaná formula Sulfetal Zn s antibakteriálnym účinkom.
  Ochrana mliečnych zubov a ďasien je veľmi dôležitá pre zdravý rast trvalých zubov.
 • PASTA del CAPITANO - zubná pasta JUNIOR 6+

  2,00 €

  Zubná pasta pre deti vo veku  6 a viac rokov špeciálne vyvinutá pre ochranu pred zubným kazom a potreby novo prerezávajúcich sa trvalých zubov.Lahodný gel s jemnou príchuťou mäty obohatený o fluorid a vápnik zabraňuje tvorbe zubného kazu a zubného plaku.Betaín a VITAMIN E upokojuje ďasná a udržuje ich zdravé.Patentovaná formula Sulfetal Zn s antibakteriálnym účinkom.

 • Alkmene TEA TREE zubná pasta 100ml

  4,60 €

  Zubná pasta klasik chráni pred zubným kazom ,zabraňuje tvorbe zubného kameňa a plaku. S extraktom šalvie a allantoinu pre zdravé zuby.Antibakteriálne vlastnosti TEA TREE OIL zabraňujú tvorbe baktérií. Deti do 6 rokov vrátane:Pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby,aby sa minimalizovalo prehltnutie.Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov,informujte  svojho zubného lekára.Obsah Natriumfluorid 0,32%w/w

  /1450ppm Fluorid/.VEGAN  Neobsahuje PARABENY,SILIKONY a mineralne oleje.Výrobok obsahuje TEA TREE OIL farmaceutickej kvality: obsah CINEOL je pod 4% a TERPINEN-4-OL viac ako 35%.Vyrobené v Nemecku. 

 • Alkmene TEA TREE zubná pasta HERBAL 100ml

  4,60 €

  Zubná pasta HERBALpre zdravé zuby a svieži dych.So šalviou a bylinkovým extraktom zabraňuje tvorbe kazu a zápalov.Antibakteriálne vlastnosti TEA TREE OIL zabraňujú tvorbe baktérií. Deti do 6 rokov vrátane:Pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby,aby sa minimalizovalo prehltnutie.Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov,informujte  svojho zubného lekára.Obsah Natriumfluorid 0,32%w/w /1450ppm Fluorid/.VEGAN  Neobsahuje PARABENY,SILIKONY a mineralne oleje.Výrobok obsahuje TEA TREE OIL farmaceutickej kvality: obsah CINEOL je pod 4% a TERPINEN-4-OL viac ako 35%.Vyrobené v Nemecku. 

 • Pasta del Capitano pre fajčiarov proti zubnému kameňu 100 ml

  2,00 €

  ZUBNÁ PASTA PRE FAJČIAROV PROTI ZUBNÉMU KAMEŃU. ÚČINNĚ

  odstraňovanie TABAKOVÉHO DECHTU.Škvrny spôsobené fajčením odstraňuje jemne bez poškodenia zubnej skloviny.S Pyrofosforečňanom  a formulou Sulfetal Zn s antibakteriálnym účinkom.Extrakt ŠALVIE,TYMIANU a BIO MÄTY ošetruje a dáva scieži dych.

  Neobsahuje SLS,Triclosan,Parabeny a Formaldehyd. Vyrobené v Taliansku.


 • Pasta del Capitano zubná pasta so zázvorom 100 ml

  2,00 €

  Zubná pasta s certifikovaným organickým zázvorom kompletne chráni celú ústnu dutinu. Osviežuje dych, vďaka prírodnej aróme zázvoru. Dodatočne prirodzená jemná štiplavosť zázvoru podporuje krvný obeh v ďasnách a tým stimuluje produkciu slín. Vedecké štúdie potvrdili antimikrobiálny potenciál zázvorového extraktu.

 • Silver Care zubná pasta junior Bubble gum 50ml

  1,90 €

  ZUBNÁ PASTA  pre deti vo veku 3 a viac rokov bez cukru. Formula
  s fluoridom a vápnikom vyvinutá pre zachovanie zdravých zubov a ďasien
  v rannom detstve.Vytvára vrstvu fluoridu vápenatého na zubnej sklovine, zabraňuje tvorbe zubného kazu.Výrazná chuť BUBBLE GUM  povzbudzuje deti k čisteniu zúbkov.Ochrana mliečnych zubov a ďasien je veľmi dôležitá pre zdravý rast trvalých zubov.Deti do 6 rokov vrátane:Pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby,aby sa minimalizovalo prehltnutie.Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov,konzultujte svojho zubného lekára.
 • Zubná kefka+zubná pasta 25 ml pre fajčiarov cestovné balenie

  3,75 €

  ZUBNÁ PASTA a ZUBNÁ KEFKA -CESTOVNÉ BALENIE.
  Ideálna cestovná zubná kefka.Štruktúra štetín
  s uhličitanom vápenatým odstraňuje plak,zubný kameň
  a škvrny.Ergonomický system skladania kefky je zárukou efektívneho čistenia zubov.Zubná pasta pre fajčiarov
  s bieliacim účinkom.S obsahom perlitu , uhličitanu vápenatého
  a mäty zuby čistí dôkladne,
  zabraňuje tvorbe kazu a
  zanecháva svieži dych.
  Vhodné len pre dospelých.
 • Alkméné zubná pasta s BIO extraktom mäty vodnej 100 ml

  4,50 €

  Zubná pasta s obsahom BIO extraktu Mäty vodné pre silné a zdravé zuby.

 • Pasta del Capitano baby +3 75 ml

  1,95 €

  Zubná pasta pre deti vo veku 3 a viac rokov špeciálne vyvinutá pre zachovanie zdravých zubov a ďasien v rannom detstve.Vytvára vrstvu fluoridu vápenatého na zubnej sklovine, zabraňuje tvorbe zubného povlaku a zubného kazu. Výrazná chuť jahody a viacfarebnosť mikrogranúl povzbudzuje deti k čisteniu zúbkov.Betaín a extrakt slezu upokojuje ďasná.Patentovaná formula Sulfetal Zn s antibakteriálnym účinkom.Ochrana mliečnych zubov a ďasien je veľmi dôležitá pre zdravý rast

 • Pasta del Capitano Carbone 100 ml

  1,95 €

  Zubná pasta pre obnovu prirodzenej belosti zubov bez poškodenia zubnej skloviny a pre svieži dych. Antibakteriálny účinok s obsahom patentovanej formule Sulfetal Zn®. Aktívne rastlinné drevené uhlie s absorpčnými vlastnosťami s výsledkom efektívneho bielenie zubov.

 • Pasta del Capitano placke E Cari 100 ml

  1,95 €

  Rad Pasta del Capitano ponúka vždy overené, účinné a klinicky testované produkty pre ústnu hygienu. Zubná pasta Pasta del Capitano placke e Carie s certifikovanou BIO mätou účinne ochraňuje zuby aj ďasná, vďaka prítomnosti 2 fluoridových solí pomáha neutralizovať kyseliny prítomné na zubnej sklovine a je účinná proti zubnému povlaku a kazu. Vďaka zinku pôsobí antibakteriálne. Zloženie s exkluzívnou molekulou Sulfetal Zn® garantuje kompletnú hygienu ústnej dutiny. Výsledkom sú: hĺbková čistota ústnej dutiny a účinná prevencia proti zubnému povlaku a kazu. V kombinácii s ústnymi vodami, ktoré nájdete v ponuke nášho eshopu docielite dokonalej čistoty a ochrany ústnej dutiny. Dovoz Taliansko.

 • Sonic Gél zubná pasta detská pre sonické kefky 50 ml

  5,20 €

  Sonic Gél je vhodný aj pre deti. Je navrhnutý tak, aby bol prínosom aj pre zúbky tie najmenších.Veľmi unikátnym a inovatívnym produktom je SONIC GEL - tento zubný gél bol špeciálne vyvinutý pre sonické kefky, ktoré v posledných týždňoch vykazujú vzrastajúce obľúbenosť nielen českej, ale aj zahraničné populácie. Náš SONIC GEL je vyvinutý tak, aby chránil zuby pred poškodením a zvýšil efektívnosť využívania sonických kefiek.

  Klasické zubné pasty obsahujú vyšší obsah abrazív. Ak dlhodobo používate klasickú zubnú pastu sa sonickými zubnou kefkou, môže vplyvom vyššieho obsahu abrazív dôjsť k poškodeniu zubnej skloviny. Pretože SONIC GEL má nízku hladinu abrazív, nedochádza pri používaní sonického zubnej kefky z poškodenia zubnej skloviny. SONIC GEL obsahuje aj ďalšie látky, ktoré chránia zubnú sklovinu a zvyšujú hygienu ústnej dutiny.

  Tento produkt je úplne ojedinelý a skvele doplní Vaše portfólio zubných pást a podporí predaj sonických kefiek na Vašich predajniach. Podrobnejšie informácie nájdete v priloženej prezentácii a veľmi rada Vám zodpoviem prípadné otázky ohľadom tohto produktu.

  Okrem toho, že SONIC GEL má nízky obsah abrazív, tak má aj kopu ďalších výhod:

  - SONIC GEL je oveľa menej abrazívne, než bežné zubné pasty, a preto nedochádza k poškodeniu zubnej skloviny.

  - Mikročastice oxidu titaničitého majú vynikajúce bieliace vlastnosti. Spolu so silicou mätovú působní na ústnu dutinu antimikrobiálne.

  - Efektívne ochranu zubov zaisťujú špeciálne sieťové polyméry, ktoré zmierňujú dopad abrazívnych časti a preto zabraňujú poškodeniu zubnej skloviny.

  - Gél obsahuje látku Betaglukan, ktorý funguje ako stimulátor imunity. Ďalší prínos v zložení má Allantoin, ktorý pôsobí hojivo a protizápalovo.