TELO

Aktívne filtre

 • Cera di Cupra depilačné prúžky na telo pre citlivú pokožku s obsahom panenského včelieho vosku a nechtíka lekárskeho 20 ks

  3,90 €

  Voskové prúžky na telo predstavujú ideálny spôsob ako ľahko odstrániť nežiaduce chĺpky. Obsahujú včelí vosk s jeho zmäkčujúcimi a výživnými vlastnosťami a nechtík s jeho upokojujúcimi vlastnosťami. Cera di Cupra voskové prúžky na telo môžu byť použité na všetkých častiach tela, najmä na nohách a pažiach, alebo v iných miestach, ako je napríklad brucho. Dermatologicky testované.

 • Vandini FIRMING spevňujúci sprchový peeling pre obnovu pokožky 200 ml

  4,30 €

  Spevňujúci sprchový peeling pre obnovu pokožky. Kvetová voda & ošetrujúci komplex látok: extrakt lotosového kvetu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNY tvarovací KOMPLEX s KOFEÍNOM a morskými riasami spôsobuje vďaka peelingovým čiastočkám mikrocirkuláciu počas umývania. Osviežujúca vôňa lotosového kvetu povzbudí vašu myseľ. Šetrná textúra so vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku, ktorá zostáva rovnomerne hladká a pevná. Doprajte pokožke citeľné a dokonalé ošetrenie.

  Použitie: množstvo veľkosti orecha masírujte krúživými pohybmi na vlhkej pokožke. Potom dôkladne opláchnite.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Vandini VITALITY sprchový gél pre suchú a náročnú pokožku 200 ml

  4,30 €

  Vitalizujúci sprchový gél pre suchú a náročnú pokožku. KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt KVETU VANILKY, makadamový OLEJ a VITALITY - komplex s vitamínom E a Allantoin regeneruje prirodzenú bariérovú funkciu pokožky. Zvodná vôňa kvetu VANILKY rozmazná vašu myseľ.  Šetrná textúra so vzácnou vodou kvetu intenzívne regeneruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľnú a dokonalú regeneráciu.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Thermo Therapy gélový krém a maxi gélová náplasť 20x8 cm proti bolestiam krčnej chrbtice

  3,50 €

  Gélový krém a maxi gélová náplasť 20x8cm proti bolestiam krčnej chrbtice. Vyskúšajte novú liečbu bez liekov na prírodnej báze s kompelxom ERBAFIX: 1. ARNIKA HORSKÁ - účinný mnohoúčelový prostriedok pri liečbe bolestivých svalových a kĺbových symptómov reaumatického a traumatického pôvodu.2.PUPOČNÍK ázijský / Centella Asiatica / s širokosprektrálnymi liečivými vlastnosťami zvyšuje prietok krvi a dodáva silné antioxidanty.3.GAULTÉRIA ležaté bohatá na metylsalicylát, látku s unikátnymi vlastnosťami, ktorá pôsobí proti kŕčom a plesniam, ako analgetikum a detoxikuje organizmus.Návod na použitie v dvoch fázach: 1.Naneste krémový gél s okamžitým účinkom pre uvoľnenie.2.Aplikujte gélovú cervikálny náplasť.Účinok na postihnuté miesto prebieha homogénny a dlhodobo / 6 hodín /, bolesť je zmierňovaná.Eukaliptus aPagaštan konský je zárukou ochranného a upokojujúceho účinku.Náplasť po uplynutí doby pôsobenia odstránite bezbolestne, pokožka nie je zafarbená a mastná. Zloženie pozri Ingredients.Vyrobené v Taliansku.

 • HERBAVERA konský EISGEL s konope 500 ml

  6,70 €

  Konský eis gél. Masáž chladivým Konským eis gélom HERBAVERA má výborné účinky na pokožku a uvoľnenie pohybového ústrojenstva. Účinok gaštana konského, kostihoja, tajných bylín a konopy je pravým potešením pre unavené telo. Masáž balzamom je dobrým pomocníkom s ošetrením namáhaného chrbta, šliach, svalov a lokálnych opuchov. Eis gél rýchlo vyvoláva intenzívne ochladenie, osvieženie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok a urýchľuje regeneráciu. Konopný olej a konopné výťažky majú výborné pôsobenie na pokožku a zvyšujú pôsobenie celého prípravku.

 • Vandini HYDRO hydratačný telový krém pre normálnu až suchú pokožku 200 ml

  5,80 €

  Hydratačný telový krém pre normálnu až suchú pokožku. KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt kvetu magnólie, mandľové mlieko a hydro - komplex z bambuckého masla pre dokonalú hydratáciu pokožky. Jemná vôňa kvetov magnólie pohladí vašu myseľ. Šetrná textúra so vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľné a dokonalé ošetrenie.

  * Netestované na zvieratách

  * vegánov

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Fria EASY hygienické vlhčené, čistiace a osviežujúce obrúsky 12 + 4 ks

  1,95 €

  Hygienické vlhčené, čistiace a osviežujúce obrúsky 12 + 4ks.Obohatená receptúra s obsahom aloe vera a glycerínu pre ideálne každodenné používanie.Jednoduchá hygiena a udržiavanie dokonalej čistoty a sviežosti. Utierky vyrobené zo špeciálnej biologicky odbúrateľné tkaniny je možné po použití hádzať do toalety ako toaletný papier. dermatologicky

  testované a potvrdené.Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Vandini telový cukrový peeling pre všetky typy pokožky 220 g

  6,40 €

  Telový cukrový peeling pre všetky typy pokožky. Čistiaca textúra s jemnou vôňou.

 • Vandini FIRMING spevňujúce telové mlieko pre napnutú a hladšiu pokožku 200 ml

  4,60 €

  Spevňujúce telové mlieko pre napnutú a hladšie pokožku. Kvetová voda & ošetrujúci komplex látok: extrakt lotosového kvetu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNY tvarovací KOMPLEX s KOFEÍNOM a morskými riasami vsakuje rýchlo a viditeľne zlepšuje elastickosť pokožky. Osviežujúca vôňa lotosového kvetu povzbudí a inšpiruje vašu myseľ. Šetrná textúra so vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku, ktorá zostáva rovnomerne hladká. Doprajte pokožke citeľné a dokonalé ošetrenie.

  Použitie: množstvo veľkosti orecha masírujte krúživými pohybmi na vlhkej pokožke. Potom dôkladne opláchnite.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Vandini telové bambucké maslo 200 ml

  5,80 €

  Telové bambucké maslo. Ultra intenzívna starostlivosť pre všetky typy pokožky a veľmi suchej oblasti na pokožke. Bohaté zloženie - mix KVETINOVEJ VODY & ošetrujúci komplex látok plus 5% bambucké maslo a HYALURON udržuje vlhkosť a dlhodobo ošetruje veľmi suché časti pokožky. Zvodná vôňa kvetov rozmazná vašu myseľ. Doprajte pokožke citeľné ošetrenie a dokonalú regeneráciu.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Thermo Therapy gélový krém a multifunkčná gélová náplasť 10x14 cm proti bolestiam chrbta, svalov a kĺbov

  3,50 €

  Gélový krém a multifunkčné gélová napasovať 10x14 cm proti bolestiam chrbta, svalov a kĺbov. Vyskúšajte novú liečbu bez liekov na prírodnej báze s kompelxom ERBAFIX: 1. ARNIKA HORSKÁ - účinný mnohoúčelový prostriedok pri liečbe bolestivých svalových a kĺbových symptómov reaumatického a traumatického pôvodu.2.PUPOČNÍK ázijský / Centella Asiatica / s širokosprektrálnymi liečivými vlastnosťami zvyšuje prietok krvi a dodáva silné antioxidanty.3.GAULTÉRIA ležaté bohatá na metylsalicylát, látku s unikátnymi vlastnosťami, ktorá pôsobí proti kŕčom a plesniam, ako analgetikum a detoxikuje organizmus.Návod na použitie v dvoch fázach: 1.Naneste krémový gél s okamžitým účinkom pre uvoľnenie.2.Aplikujte gélovú náplasť.Účinok na postihnuté miesto prebieha homogénny a dlhodobo / 6 hodín /, bolesť je zmierňovaná.Eukaliptus aPagaštan konský je zárukou ochranného a upokojujúceho účinku.Náplasť po uplynutí doby pôsobenia odstránite bezbolestne, pokožka nie je zafarbená a mastná. Zloženie pozri Ingredients.Vyrobené v Taliansku.

 • Orient House Mydlo s medom a minerálmi z Mŕtveho mora 100 g

  6,90 €

  Mydlo obsahuje jedinečnú zmes vysoko koncentrovaných solí z Mŕtveho mora a medu.

 • FRIA bio obrúsky na intímnu hygienu 12 ks

  2,20 €

  BIO obrúsky pre intímnu hygienu 12ks. S extraktom plumérie a fialky viacfarebnej jemne čistia intímne miesta a zanechávajú príjemný a dlhotrvajúci pocit sviežosti. Úroveň Ph 5,5 a utierka vyrobená zo 100% bavlny. Neobsahuje PEG, PARABENY, SILIKÓNY a ALKALICKÉ MYDLÁ. Dermatologicky testované.

 • Vandini ENERGY sprchový gél pre normálnu až suchú pokožku 200 ml

  4,30 €

  Energizujúci sprchovací gél pre normálnu až suchú pokožku. KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt kvetu pomaranča, babasový olej a ENERGY - komplex s pomarančovým olejom udržuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky. Povzbudzujúca vôňa kvetov pomaranča oživuje vašu myseľ. Šetrná textúra sa vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľné osvieženie.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Vandini ENERGY telový krém pre normálnu až suchú pokožku 200 ml

  5,80 €

  Energizujúci telový krém pre normálnu až suchú pokožku. KVETOVÁ VODA & ošetrujúci komplex látok: extrakt kvetu pomaranča, babasový olej a ENERGY - komplex s pomarančovým olejom a bambuckým maslom optimalizuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky. Povzbudzujúca vôňa kvetov pomaranča oživuje vašu myseľ. Ľahká rýchlo vsakujúca textúra so vzácnou vodou kvetu účinne ošetruje pokožku a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie. Doprajte pokožke citeľné osvieženie.

  * Netestované na zvieratách

  * Vegan

  * DERMATOLOGICKY potvrdené

  * Zloženie viď.Ingredients

  * Vyrobené v Nemecku

 • Fria EASY vlhčené obrúsky pre citlivú pokožku 12 ks

  1,95 €

  Vlhčené čistiace obrúsky pre citlivú pokožku 12ks.Obsah výťažku zo slezu je zárukou upokojujúce účinku.Jednoduchá hygiena a udržiavanie dokonalej čistoty sa sviežosťou. Utierky zo špeciálnej biologicky odbúrateľné tkaniny, je možné po použití hádzať do toalety ako toaletný papier. Dermatologicky testované a potvrdené.Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku

 • HERBAVERA konský balzam s konope 500 ml

  6,70 €

  Konský balzam. Masáž konským balzamom má výborné účinky na pokožku a uvoľnenie pohybového ústrojenstva. Účinok pagaštana konského, kostihoja, tajných bylín a konope sa synergicky násobí a je pravým potešením pre unavené telo. Masáž balzamom je dobrým pomocníkom s ošetrením namáhaného chrbta, šliach, svalov a lokálnych opuchov. Balzam rýchlo vyvoláva intenzívne osvieženie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok a urýchľuje regeneráciu. Mäta, mentol a gáfor majú mierne chladivý účinok. Konopný olej a konopné výťažky majú výborné pôsobenie na pokožku a zvyšujú pôsobenie celého prípravku.

 • Orient House Telový peeling z kokosového mlieka, arganového oleja a minerálov z Mŕtveho mora 300 g

  25,00 €

  Telový peeling zložený z prírodnej zmesi vysoko koncentrovaných minerálov z Mŕtveho mora, kokosového mlieka a arganového oleja, odstraňuje odumreté bunky z povrchu kože.

 • Vandini NUTRI výživné telové maslo pre suchú pokožku 200 ml

  5,80 €

  Poskytuje intenzívnu starostlivosť a výživu dehydrovanej pokožke. Zmyselná vôňa produktov starostlivosti Nutri po pivonke lichotí zmyslom.

 • Cera di Cupra depilačný krém bikiny a podpazušie 100 ml

  4,55 €

  Depilačný krém pre jemné a efektívne odstraňovanie chĺpkov v oblasti bikín a podpazušia. Bez parabénov a s obsahom včelieho vosku, aloe vera, éterických olejov, bambuckého masla, vitamínu E a bisabol oleja pre veľmi citlivú pokožku s účinkom spomaľovania rastu chĺpkov. 

  Vôňa lesného ovocia pre príjemný pocit elegancie. Pokožka zostáva vláčna a jemná. 

 • Vandini NUTRI výživný sprchový gél pre suchú pokožku 200 ml

  4,30 €

  Poskytuje intenzívnu starostlivosť o pokožku náchylnú na sucho. Zmyselná vôňa produktov starostlivosti Nutri po pivonke lichotí zmyslom.

 • Alkmene BIO konská masť 150ml

  3,50 €

  KONSKÝ BALZAM


  Chladivý balzam s výnimočným posilňujúcim a uvoľnujúcim účinkom po telesnej námahe, napínaní svalov a bolestiach kĺbov. BIO- PAGAŠTAN KONSKÝ, ARNIKA a KAMPHER je zárukou blahodárneho účinku pri bolestiach všetkých druhov.

  Použitie: Naneste malé množstvo na postihnuté miesto a jemne vmasírujte. 

  * Dermatologicky potvrdené

  * 100 % GARANCIA: vyrobené v Nemecku                            

  * Vegan

  * BIO PAGAŠTAN KONSKÝ z ekologického pestovania

  * Neobsahuje: PARABÉNY, SILIKÓNY, MINERÁLNE OLEJE, PEGs, Sodium Lauryl Sulfate/SLS/, Sodium Laureth Sulfate/SLES/ 

  * Netestované na zvieratách /podľa legislatívy EU/ 

  * Zloženie viď. Ingredients