Zoznam produktov značky Brawn

Existuje 3 produktov.

Zobrazené 1-3 z 3 položiek
 • BRAWN antibakteriálne a dezinfekčné vlhčené utierky wc maxi 16 + 4 ks

  Dôkladné a bezpečné čistenie toalety, bidetu, priestoru okolo toalety. Praktické a rýchle vyčistenie spojené s dezinfekciou. Špeciálne zloženie s  antibakteriálnymi a dezinfekčnými látkami eliminuje nepríjemný zápach, zanecháva ľahkú a príjemnú vôňu. Materiál utierok novej generácie podrobený testom v špecializovaných laboratóriách umožňuje utierku po použití splachovať do WC. Utierky vhadzujte do WC po jednom kuse.

  A všetko zostáva čisté a dezinfikované!

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí. Chráňte oči a sliznicu. Po použití si umyte ruky. Neprehĺtať. V prípade požitia vyhľadať lekársku pomoc.

  Zloženie viď Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • BRAWN dezinfekčné viacúčelové utierky na povrchy 40 ks

  Dôkladné a bezpečné čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti. Materiál utierok vyrobený z exkluzívnej ultrahustej textílie v dvojitej vrstve je zárukou efektívneho čistenia a odstraňovania najodolnejších nečistôt. Pohodlné a rýchle čistenie domácnosti bez vody, vlhkosti a sušenia. Vďaka mechanickému tlaku pri čistení medzi utierkou a povrchom sú odstraňované všetky baktérie.

  A všetko zostáva čisté a dezinfikované!

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí. Chráňte oči a sliznicu. Po použití si umyte ruky. Neprehĺtať. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

  Zloženie viď Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.