Zoznam produktov značky Diplona

Profesionálna rada Diplona je trendom súčastnosti pre ženy a mužov náročných na vysoku kvalitu. Vysokohodnotné receptúry šampónov na vlasy, kondicionérov na vlasy a vlasových kúr sú zárukou profesionálnej starostlivosti aj pri domácom používaní. Profesionálna rada Diplona bola vyvinutá pod dozorom viacnásobného majstra krajiny, majstra Nemecka a držiteľa Európskeho pohára profesionálnych kaderníkov Dietera Brunneta. Jeho odporúčanie Diplony pre starostlivosť o vlasy je založené na poznatkoch a bohatých skúsenostiach. Doprajte si aj Vy krásne a zdravé vlasy.

Existuje 7 produktov.

Zobrazené 1-7 z 7 položiek
 • Diplona Professional PROFI VITAL FORCE šampón pre mužov 600 ml

  5,25 €

  PROFI šampón pre mužov VITAL FORCE. Viac energie pre silné vlasy a zdravú pokožku hlavy. PANTENOL a VITAPLEX TM obnovuje a ozdravuje prirodzenú štruktúru vlasov. Vitalizuje vlasy a pokožku hlavy. Denné VITAPLEX ošetrenie hydratuje, posiľňuje a chráni.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite vlažnou vodou.  

  BEZ SILIKÓNOV

  BEZ PARABÉNOV

  Zloženie viď.Ingredients

  Vyrobené v Nemecku

 • Diplona Professional YOUR COLOR PROFI kondicionér pre žiarivú farbu farbených a melírovaných vlasov 600 ml

  5,25 €

  KONDICIONÉR pre ŽIARIVÚ FARBU FARBENÝCH a MELÍROVANÝCH vlasov.          

  Profesionálna ochrana farbených a melírovaných vlasov. Krémový kondicionér s JOJOBOVÝM olejom a s PANTENOLOM dáva vlasom ochranný film, vyhladzuje povrch vlasov, udržuje lesk a žiarivosť ich farby. Vlasy sú poddajné a okamžite rozčesateľné.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite vlažnou vodou, pre špeciálny efekt lesku použite na záver studenú vodu. Pre dokonalý výsledok doporučujeme použiť šampón z rady DIPLONA YOUR COLOR PROFI .

  VEGAN

  Zloženie viď.Ingredients

  Vyrobené v NEMECKU

   

 • Diplona Professional YOUR NUTRITION PROFI kondicionér pre dlhé a lámavé vlasy 600 ml

  5,25 €

  KONDICIONÉR pre DLHÉ a LÁMAVÉ vlasy.

  Profesionálna starostlivosť na získanie zdravého vzhľadu vlasov. Krémový kondicionér s PANTENOLOM, BAMBUCKÝM MASLOM a PŠENIČNÝM PROTEINON vlasy chráni a intenzívne ošetruje po celej dĺžke a minimalizuje ich krehkosť. Vlasy sú poddajné, hodvábne lesklé a okamžite rozčesateľné.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite vlažnou vodou, pre špeciálny efekt lesku použite na záver studenú vodu. Pre dokonalý výsledok doporučujeme použiť šampón z rady DIPLONA YOUR NUTRITION PROFI.

  VEGAN

  Zloženie viď. Ingredients

  Vyrobené v NEMECKU

   

 • Diplona Professional YOUR OIL THERAPY kondicionér pre extrémne suché, lámavé a unavené vlasy 600 ml

  5,25 €

  INTENZÍVNY KONDICIONÉR  pre EXTRÉMNE SUCHÉ, LÁMAVÉ a UNAVENÉ VLASY  s  ARGÁNOVÝM OLEJOM.        

  Profesionálna starostlivosť pre získanie hladkých a poddajných vlasov s krásnymi kučerami. Vysoko kvalitý ARGANOVÝ OLEJ dáva vlasom ochranný

  film, vlasy intezívne ošetruje a redukuje efekt skrepovatenia vlasov. Vlasy získajú pružnosť, tvárnosť pre definované kučery, sú hladké a okamžite rozčesateľné.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite vlažnou vodou, pre špeciálny efekt lesku použite na záver studenú vodu. Pre dokonalý výsledok doporučujeme použiť šampón z rady DIPLONA YOUR OIL THERAPY PROFI .                           

  BEZ SILIKÓNOV

  VEGAN

  Zloženie viď. Ingredients

  Vyrobené v NEMECKU

   

 • Diplona Professional YOUR REPAIR PROFI kondicionér pre poškodené a suché vlasy 600 ml

  5,25 €

  Profesionálna starostivosť o vlasy, vhodné aj pre kozmetické salóny. Doporučené uznávaným kaderníkom - Dieterom Brunnetom-majstrom Nemecka a držiteľom europského pohára. Praktický design s dávkovačom a jednoduchým dávkovaním. Vysokohodnotné ošetrujúce zloženie


   


 • Diplona Professional YOUR SHINE PROFI kondicionér pre normálne vlasy bez lesku 600 ml

  5,25 €

  KONDICIONÉR pre NORMÁLNE VLASY bez lesku. 

  Profesionálna starostlivosť na získanie hodvábneho lesku vlasov. Krémový kondicionér s PANTENOLOM a NIACINAMIDOM ošetruje matné vlasy a dáva im brilantný lesk. Vlasy sú poddajné a okamžite rozčesateľné.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite vlažnou vodou, pre špeciálny efekt lesku použite na záver studenú vodu. Pre dokonalý výsledok doporučujeme použiť šampón z rady DIPLONA YOUR SHINE PROFI.

  Zloženie viď. Ingredients

  Vyrobené v NEMECKU

 • Diplona Professional YOUR VOLUME PROFI šampón pre zväčšenie objemu pre jemné a riedke vlasy 600 ml

  5,25 €

  ŠAMPÓN pre ZVÄČŠENIE OBJEMU pre jemné a riedke vlasy. Profesionálna starostlivosť o slabé vlasy. Jemne peniaci šampón s PANTENOLOM dáva  vlasom objem a silu, vlasy zostanu ľahké, nezaťažené, silné a žiarivo lesklé.

  Použitie: Naneste na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a opláchnite vlažnou vodou.  

  BEZ SILIKÓNOV

  BEZ PARABÉNOV

  VEGAN

  Zloženie viď. Ingredients

  Vyrobené v NEMECKU