Zoznam produktov značky Timodore

Existuje 12 produktov.

Zobrazené 1-12 z 12 položiek
 • Timodore antibakteriálny dezodorant anti-perspirant púder na chodidlá so zázvorom 75 ml

  Antibakteriálne deodorantanti-perspirant púder na chodidlá sa zázvorom.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu..Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov, Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky.Nevdychovať.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívejte.Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Držte mimo veľkého chladu a tepla.SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny dezodorant krém na chodidlá 50 ml

  Antibakteriálne dezodorant krém na chodidlá.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu.Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a ošetrujúcimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: aplikujte na čisté chodidlá a jemne v masírujte. Dermatologicky testované. Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte.Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Taliansku .

 • Timodore antibakteriálny dezodorant púder na chodidlá 75 ml

  Antibakteriálne dezodorant púder na chodidlá.Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu..Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň. Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov, Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky.Nevdychovať.Len na vonkajšej použitie.Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte.

  Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Držte mimo veľkého chladu a tepla.

  ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy 150 ml

  OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA NOHY s ANTIBAKTERIALNYM ÚČINKOM.

   Vaše nohy chladí, ošetruje a osviežuje s dlhodobým účinkom. 

   Môžete použiť aj ako sprej do topánok. BEZ PARABÉNOV.

   

                                   Vyrobené v Taliansku. 

   


 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy so zázvorom 150 ml

  OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA NOHY s ANTIBAKTERIALNYM ÚČINKOM.Extrakt TYMIANU a ZÁZVORU nohy chráni,ošetruje a osviežuje  počas celého dňa. 

   Môžete použiť aj ako sprej do topánok. BEZ PARABÉNOV.

                                    Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore krém na popraskané päty 75 ml

  INTENZÍVNY KRÉM NA POPRASKANÉ PÄTY s obsahom UREA, BETAINU, ALANTOÍNU suchú pokožku nôh hydratuje a efektívne zabraňuje vysúšaniu. Záruka vysokého účinku o 72% počas používania 3 dní a v 67% prípadoch pri používaní počas dvoch týždňov zastavenie praskania suchej pokožky. Chodidlá zostávajú jemné a svieže.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí, vyvarujte sa kontaktu so sliznicou, očami a poranenou pokožkou. Držte pri teplote 25°C.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore kyslíková soľ pre kúpeľ nôh 400 g

   SOĽ s KYSLÍKOM pre KÚPEĽ  nôh.

  Osviežuje,tonizuje a dezinfikuje  unavené nohy.Špeciálne zloženie

  zo zmesí solí,aromatických olejov a extraktu pagaštanu znižuje bolesť,

  tlmí opuchy a poskytuje úplnú relaxáciu. Vhodné pre uľavu 

  nadmerne zaťažovaných nôh.

  Použitie:Dajte 2 až 3 lyžice soli do jedného kúpeľa,nohy namočte na

  10-15 minút a potom ošetrite vhodným krémom na nohy z rady TIMODORE.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí,vyvarujte sa kontaktu so sliznicou,očami

  a poranenou pokožkou.Držte na suchom mieste mimo zdrojov chladu a tepla.

  Vyrobené v Taliansku.  

 • Timodore masť na odstránenie kurieho oka a problémov spôsobených mozoľmi na nohách 5 ml

  Masť na odstránenie kurieho oka a problémov spôsobených mozoľmi na nohách. Zaručený účinok bez bolesti s obsahom lanolínu a kyseliny salicylovej 33%. Vhodné aj na kurie oká na rukách.

  NÁVOD NA POUŽITIE: po kúpeli v teplej vode s použitím Timodore Oxysalts aplikujte masť na kurie oko alebo mozoľ vo veľkosti zrnka ryže a rozotrite vrstvu na celú bezcitnú oblasť. Postup opakujte ráno a večer niekoľko dní. Chráňte postihnuté miesto náplasťou Timodore, kým kurie oko nezmizne, aby ste zabránili treniu o topánky. Dermatologicky testované. 

  UPOZORNENIE: Neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Po použití si dôkladne umyte ruky a po každej aplikácii tubu zatvorte. Uchovávajte mimo dosahu detí a skladujte na suchom mieste. Chráňte oči. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore prírodná minerálna pemza s dvojitým účinkom 1ks

  Prírodné minerálne pemza s dvojitým účinkem.Zelená časť odstraňuje suchú, stvrdnutú, drsnú a zrohovatenú pokožku na chodidlách. Po použití bielej časti zostáva pokožka hladká a jemná.Vhodné na odstraňovanie nečistôt i na lakťoch a kolenách.Použitie: navlhčite pemzu horúcou vodou, pridajte trochu mydla a jemne trite ošetrované miesta.Upozornenie: Nepribližujte detí.Nevhodné pre deti do troch rokov. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.Len pre vonkajšie použití.Vyrobeno v Taliansku.

 • Timodore špeciálny antimykotický gél na liečbu a prevenciu plesňových infekcií nechtov 7 ml

  Špeciálny antimykotický gél na nechty na liečbu a prevenciu plesňových infekcií nechtov, ktoré sa môžu tvoriť na chodidlách a rukách. Je ideálny pre tých, ktorí sú často v kontakte s prostredím ohrozeným plesňovými infekciami, ako sú bazény, telocvične atď. Gélová formulácia účinkuje tak, že mení pH miesta aplikácie, čím vytvára nepriaznivé prostredie pre vývoj plesní. Vytvára tiež ochranný film, ktorý obmedzuje a pomáha predchádzať šíreniu plesní na ďalšie nechty. Je dôležité začať liečbu od skorých príznakov plesňovej infekcie, liečba je rýchlejšia a necht rýchlejšie získa pôvodný zdravý vzhľad.

  Návod: Necht očistite a odstráňte všetky stopy po laku. Aplikujte na celý povrch nechtov a spodnú stranu okraja nechtu dvakrát denne (ráno a večer). Necht nechajte zaschnúť bez toho, aby ste ho zakryli, a nenavlhčujte ho aspoň hodinu po aplikácii. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak liečba trvá najmenej 3 mesiace. Po použití obal zatvorte, aby sa produkt neodparil.

  Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak podráždenie očí pretrváva, pokračujte vo vyplachovaní, vyhľadajte lekára. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom mydla a vody. Výrobok je určený len pre dospelých. Neaplikujte v prípade poškodenia alebo podráždenia pokožky okolo nechtu. NA VONKAJŠIE POUŽITIE. HORĽAVÉ. ŠKODLIVÉ V PRÍPADE POŽITIA.

  Zloženie viď Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore tekutý odstraňovač kurieho oka na nohách a problémov spôsobených mozoľmi na nohách s kefkou 12 ml

  Tekutý odstraňovač kurieho oka na nohách a problémov spôsobených mozoľmi na nohách s kefkou. Zaručený účinok bez bolesti s obsahom kolódia a kyseliny salicylovej 25%. Vhodné aj na kurie oká na rukách.

  NÁVOD NA POUŽITIE: po kúpeli v teplej vode s použitím Timodore Oxysalts aplikujte na kurie oko alebo mozoľ a počkajte, kým sa tekutina úplne nerozpustí. Postup opakujte ráno a večer niekoľko dní. Chráňte postihnuté miesto náplasťou Timodore, kým kurie oko nezmizne, aby ste zabránili treniu o topánky.

  Dermatologicky testované.

  UPOZORNENIE: HORĽAVÉ. Neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Po použití si dôkladne umyte ruky a po každej aplikácii tubu zatvorte. Uchovávajte mimo dosahu detí a skladujte na suchom mieste. Chráňte oči. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore vodeodolné náplaste na tvrdé kurie oká 9 ks

  Vodeodolné náplaste na tvrdé kurie oká 9 ks.

  Účinná ochrana pred trením postihnutých miest o topánku. Vhodné aj na ruky.

  Návod na použitie: Aplikujte na postihnuté miesto, jemným zatlačením dosiahnete lepšie zafixovanie. Pre optimálnu hygienu vymeňte náplasť každý deň. Pred aplikovaním doporučujeme ošetrujúcu kúpeľ chodidiel s Timodore soľou s kyslíkom.

  UPOZORNENIE: neaplikujte na zapálenú, porezanú alebo popraskanú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt sa odporúča pre dospelých. 

  NA VONKAJŠIE POUŽITIE.

  Dermatologicky testované.

  Zloženie: mäkká priedušná penová guma bez obsahu latexu.

  Vyrobené v Taliansku.