Zoznam produktov značky Timodore

Existuje 8 produktov.

Zobrazené 1-8 z 8 položiek
 • Timodore antibakteriálny dezodorant anti-perspirant púder na chodidlá so zázvorom 75 ml

  3,90 €

  Antibakteriálny dezodorant anti-perspirant púder na chodidlá sa zázvorom. Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu. Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň.

  Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Upozornenie: Nepribližujte k deťom. Nevhodné pre deti do troch rokov. Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky. Nevdychovať. Len na vonkajšie použitie. Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte. Chráňte oči a sliznicu. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku. Držte mimo veľkého chladu a tepla.

  Zloženie viď. Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny dezodorant krém na chodidlá 50 ml

  4,50 €

  Antibakteriálny dezodorant krém na chodidlá. Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu. Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a ošetrujúcimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň.

  Návod: aplikujte na čisté chodidlá a jemne vmasírujte.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Upozornenie: Nepribližujte k deťom. Nevhodné pre deti do troch rokov. Len na vonkajšie použitie. Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte. Chráňte oči a sliznicu. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku.

  Zloženie viď. Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny dezodorant púder na chodidlá 75 ml

  3,90 €

  Antibakteriálny dezodorant púder na chodidlá. Ideálne riešenie nadmerného potenia a odstránenie nepríjemného zápachu. Komplex látok s extraktom tymiánu s antibakteriálnymi a čistiacimi vlastnosťami zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržiava chodidlá suché a svieže celý deň.

  Návod: každé ráno aplikujte púder na chodidlá medzi prstami, do ponožky a obuvi.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Upozornenie: Nepribližujte k deťom. Nevhodné pre deti do troch rokov. Po použití obal uzavrite a umyte si dôkladne ruky. Nevdychovať. Len na vonkajšie použitie. Ak vznikne alergická reakcia nepoužívajte.

  Chráňte oči a sliznicu. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku. Držte mimo veľkého chladu a tepla.

  Zloženie viď. Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy 150 ml

  4,70 €

  Osviežujúci sprej na nohy s antibakteriálnym účinkom. Vaše nohy chladí, ošetruje a osviežuje s dlhodobým účinkom. Môžete použiť aj ako sprej do topánok.

  Bez parabénov.

  Vyrobené v Taliansku. 

   

 • Timodore antibakteriálny sprej na nohy so zázvorom 150 ml

  4,70 €

  Osviežujúci sprej na nohy s antibakteriálnym účinkom. Extrakt TYMIANU a ZÁZVORU nohy chráni, ošetruje a osviežuje počas celého dňa. Môžete použiť aj ako sprej do topánok.

  Bez parabénov.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore krém na popraskané päty 75 ml

  3,90 €

  INTENZÍVNY KRÉM NA POPRASKANÉ PÄTY s obsahom UREA, BETAINU, ALANTOÍNU suchú pokožku nôh hydratuje a efektívne zabraňuje vysúšaniu. Záruka vysokého účinku o 72% počas používania 3 dní a v 67% prípadoch pri používaní počas dvoch týždňov zastavenie praskania suchej pokožky. Chodidlá zostávajú jemné a svieže.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí, vyvarujte sa kontaktu so sliznicou, očami a poranenou pokožkou. Držte pri teplote 25°C.

  Dermatologicky testované.

  Bez parabénov.

  Vyrobené v Taliansku.

 • Timodore kyslíková soľ pre kúpeľ nôh 400g

  4,95 €

  SOĽ s KYSLÍKOM pre KÚPEĽ nôh. Osviežuje, tonizuje a dezinfikuje unavené nohy. Špeciálne zloženie zo zmesí solí, aromatických olejov a extraktu pagaštanu znižuje bolesť, tlmí opuchy a poskytuje úplnú relaxáciu. Vhodné pre úľavu nadmerne zaťažovaných nôh.

  Použitie: Dajte 2 až 3 lyžice soli do jedného kúpeľa, nohy namočte na 10-15 minút a potom ošetrite vhodným krémom na nohy z rady TIMODORE.

  Upozornenie: Držte mimo dosahu detí, vyvarujte sa kontaktu so sliznicou, očami a poranenou pokožkou. Držte na suchom mieste mimo zdrojov chladu a tepla.

  Vyrobené v Taliansku.  

 • Timodore prírodná minerálna pemza s dvojitým účinkom 1ks

  4,70 €

  Prírodná minerálna pemza s dvojitým účinkom. Zelená časť odstraňuje suchú, stvrdnutú, drsnú a zrohovatenú pokožku na chodidlách. Po použití bielej časti zostáva pokožka hladká a jemná. Vhodné na odstraňovanie nečistôt i na lakťoch a kolenách.

  Použitie: navlhčite pemzu horúcou vodou, pridajte trochu mydla a jemne trite ošetrované miesta.

  Upozornenie: Nepribližujte k deťom. Nevhodné pre deti do troch rokov. Nepoužívajte na podráždenú, červenú a poranenú pokožku. Len pre vonkajšie použitie.

  Vyrobené v Taliansku.