Zoznam produktov značky FRIA

Existuje 19 produktov.

Zobrazené 1-19 z 19 položiek
 • FRIA - antibakteriálne vlhčené obrúsky 12 ks

  1,25 €

  Vysoce účinné ubrousky s čistícím a dezinfekčním účinkem. 

 • FRIA - bio obrúsky na intímnu hygienu 12 ks

  2,20 €

  BIO obrúsky pre intímnu hygienu 12ks. S extraktom plumérie a fialky viacfarebnej jemne čistia intímne miesta a zanechávajú príjemný a dlhotrvajúci pocit sviežosti. Úroveň Ph 5,5 a utierka vyrobená zo 100% bavlny. Neobsahuje PEG, PARABENY, SILIKÓNY a ALKALICKÉ MYDLÁ. Dermatologicky testované.

 • FRIA - čistiace a odličovacie pleťové obrúsky pre citlivú pokožku 20 ks

  1,90 €

  Inovované zloženie s ARGANOVÝM olejom a zvláčňujúcim čistiacim mliekom pre dôkladné a jemné čistenie pleti. Vitamin E a GLYCERIN pokožku vyživujú, upokojujú a chránia. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené. Neobsahuje PEG, PARABÉNY, FARBIVÁ a ALKALICKÉ MYDLÁ. Praktické používanie s klipom.

 • FRIA - detské utierky pre citlivú pokožku 72 ks

  2,95 €

  Praktické balenie utierok s klipom. Utierky vhodné pre citlivú pokožku bábätka vyrobené z extra jemného a odolného materiálu s dezinfenkčným a hydratačným účinkom bez ovplyvnenia prirodzeného PH pokožky dieťaťa. Výrobok špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku bábätiek na základe dlhodobého výskumu s dosahovaním veľmi vysokej kvality. Dokonalý čistiaci efekt vďaka ARGANOVÉMU OLEJU a hydratačný efekt je zabezpečený obsahom BAMBUCKÉHO MASLA a ALOE VERA. S obsahom BISABOL oleja a ALANTOINU. Garancia znášanlivosti a bezpečnosti výrobku je znásobená obsahom BIO harmančeka a extraktu nechtíka lekárskeho pestovaných pod BIO dohľadom. Utierky po použití zanechávajú na pokožke bábätka ochrannú vrstvu, ktorá pokožku zvláčňuje a chráni, preto nie je potrebné následne aplikovať krém alebo mlieko po očistení. Receptúra bola dermatologicky testovaná na " University of Ferrara Cosmetology Center". 

 • FRIA - jemné utierky pre seniorov na intímne miesta 60 ks

  3,90 €

  Jednorázové utierky sú vyrobené z extra jemného materálu s vysokým vyváženým účinkom a udržovaním prirodzenej úrovne pH. S obsahom HARMANČEKA, AVENA, BIO extraktu NECHTÍKA LEKÁRSKEHO špeciálne určené pre každodennú starostlivosť o ľudí na lôžku bez použitia vody. Dermatologicky testované. Neobsahujú Alkohol.

 • FRIA - upokojujúce čistiace telové utierky pre seniorov 24 ks

  3,85 €

  Jednorázové utierky vyrobené z extra pevného materálu. Majú vysoký čistiaci a dezinfekčný, zvláčňujúci a osviežujúci účinok. Udržujú prirodzenú úroveň pH. S obsahom BISABOL oleja, ALANTOINU, ALOE VERA a VITAMÍNU E sú vhodné pre každodennú starostlivosť o ľudí na lôžku bez použitia vody. Dermatologicky testované. Neobsahujú alkohol.

 • FRIA - zvláčňujúce čistiace a odličovacie obrúsky proti vráskam 20 ks

  1,90 €

  Inovované zloženie s ENERSKIN komplexom a zvláčňujúcim čistiacim mliekom pre dôkladné a jemné čistenie pleti. Vitamin E a JOJOBOVÝ olej pokožku vyživujú, upokojujú a chránia. Exkluzívne strečové vlákno s masážnym účinkom pri čistení. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené. Neobsahuje PEG, PARABÉNY, FARBIVÁ a ALKALICKÉ MYDLÁ. Praktické používanie s klipom.

 • FRIA antibakteriálne vlhčené čistiace obrúsky s dezinfekčnou a osviežujúcim účinkom 20 ks

  1,95 €

  Antibakteriálne vlhčené čistiace obrúsky s dezinfekčnýma osviežujúcim účinkom 20ks.Bezpečná a rýchla hygiena.Inovovaný výrobok najvyššej kvality pre praktickú a rýchlu dezinfekciu.S obsahom antibakteriálne zložky / Didecyldimo-nium chlorid / sú obrúsky určené pre každodenné používanie vo všetkých situáciách / počas cestovania vo verejnej doprave , v školách, v kanceláriách, v obchodných centrách atď. / Prirodzená úroveň ph. Dermatologicky testované. Zloženie viď.Ingredients.Tkanina obrúskov je zo 100% obnoviteľného materiálu. Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA antibakteriálne vlhčené čistiace obrúsky s dezinfekčným a osviežujúcim účinkom s klipom 48 ks

  3,85 €

  Antibakterálne vlhčené čistiace obrúsky s dezinfekčnýma osviežujúcim účinkom 48ks.Bezpečná a rýchla hygiena.

  Inovovaný výrobok najvyššej kvality pre praktickú a rýchlu dezinfekciu.S obsahom antibakteriálne zložky / Didecyldimo-nium chlorid / sú obrúsky určené pre každodenné používanie vo všetkých situáciách / počas cestovania vo verejnej doprave, v školách, v kanceláriách, v obchodných centrách atď. / Prirodzená úroveň ph. Dermatologicky testované. Zloženie viď.Ingredients.Tkanina obrúskov je zo 100% obnoviteľného materiálu.Praktické balenie

  s klipom. Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA bio jemný a upokujúci umývací gél na intímne miesta 250 ml

  3,20 €

  Bio jemný a upokojujúci umývací gél na intímnu miesta.Špeciálne zloženiu z látok 100% z biologického pestovania az konzervantov 100% prírodnéhopôvodu.Propolis, damašská ruža, nechtík lekársky sú zárukou optimálnej ochrany a bezpečné starostlivosti o intímnu hygienu citlivej pokožky. Šetrné zloženie obsahuje kyselinu mliečnu a zaisťuje ochranu pred infekciou.Udržuje zdravú prirodzenú úroveň pH a chráni pred ženskými ťažkosťami a podráždením.

  testované a schválené pod gynekologickú kontrolou. Neobsahuje parabény, PEG, SLES a sls.Len pre vonkajšie použitie.

  Odporúčanie: Intímne miesta umyte ráno a večer a dôkladne opláchnite vodou.Zloženie pozri Ingredients. Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA bio osviežujúci umývací gél na intímne miesta 250 ml

  3,20 €

  Bio osviežujúci umývací gél na intímnu miesta.Špeciálne zloženiu z látok 100% z biologického pestovania az konzervantov 100% prírodného pôvodu.Zelený čaj, rímsky harmanček a tymian je zárukou optimálne a bezpečné starostlivosti o intímne hygienus príjemným pocitom sviežosti a komfortu po celý deň. Šetrné zloženie obsahuje kyselinu mliečnu a zaisťuje ochranu pred infekciou.Udržuje zdravú prirodzenú úroveň pH a chráni pred ženskými ťažkosťami a podráždením .Testované a schválené pod gynekologickú kontrolou. Neobsahuje parabény, PEG, SLES a sls. Len vonkajší použitie.Doporučenie: Intímne miesta umyte ráno a večer, a dôkladne opláchnite vodou.Zloženie pozri Ingredients.Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA Čistiace a odličovacie obrúsky s detoxikačným účinkom 20 ks

  1,95 €

  Detoxikácia ČISTIACE a ODLIČOVACIE OBRÚSKY 20 ks

  Dôkladné odlíčenie a vyčistenie tváre, krku a dekoltu s detoxikačným účinkom. Revolučná vzorec s výťažkami Moringou OLEJODARNEJ / stromu života / a harmančeka necháva pokožku o 35% jasnejší ao 68% čistejšie od všetkých nečistôt a smogu. Mäkká ČIERNA tkanina z viskózy s aktívnym uhlím uvoľňuje účinné látky, pôsobia na pleť jemne a bezpečne odstraňuje make-up a nečistoty. Praktické použitie s klipom. Dermatologicky a oftalmogicky testované a schválené. Zloženie viď.ingredients.

  Vyrobené v Taliansku

 • FRIA dezinfekčné hydratačný čistiace obrúsky pre sviežosť a čistotu Fresh Energy s klipom 64 ks

  3,85 €

  Dezinfekčné hydratačný čistiace obrúsky pre sviežosť a čistotu Fresh Energy, 64ks s klipom.Bezpečná

  a rýchla hygiena.Inovovaný výrobok najvyššej kvality pre praktickú a rýchlu dezinfekciu.Dokonalé odstránenie akejkoľvek nečistoty s obsahom antibakteriálnej zložky / Didecyldimonium Chlorid / .S glycerínom a panthenolom je pokožka pri čistení vyživovaná a hydratovaná.Obrúsky sú zo špeciálnej

  mikro tkaniny zo 100% obnoviteľného materiálu. Dermatologicky testované a potvrdené.Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA dezinvekčné hydratačný čistiace obrúsky pre sviežosť a čistotu Fresh Energy 20 ks

  1,60 €

  Dezinfekčné hydratačný čistiace obrúsky pre sviežosť a čistotu Fresh Energy, 20ks. Bezpečná a rýchla hygiena.Inovovaný výrobok najvyššej kvality pre praktickú a rýchlu dezinfekciu.Dokonalé odstránenie akejkoľvek nečistoty s obsahom antibakteriálnej zložky / Didecyldimonium Chlorid / .S glycerínom a panthenolom je pokožka pri čistení vyživovaná a hydratovaná.Obrúsky sú zo špeciálnej mikro tkaniny zo 100% obnoviteľného materiálu. Derrmatologicky testované a potvrdené. Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA hygienické vlhčené, čistiace a osviežujúce obrúsky 12 + 4 ks

  1,95 €

  Hygienické vlhčené, čistiace a osviežujúce obrúsky 12 + 4ks.Obohatená receptúra s obsahom aloe vera a glycerínu pre ideálne každodenné používanie.Jednoduchá hygiena a udržiavanie dokonalej čistoty a sviežosti. Utierky vyrobené zo špeciálnej biologicky odbúrateľné tkaniny je možné po použití hádzať do toalety ako toaletný papier. dermatologicky

  testované a potvrdené.Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku.

 • FRIA jemnej detskej utierky s aloe vera a medovým extraktom pre výmenu plienok a hygienu rúk 72ks

  1,50 €

  Čistiace obrúsky pre bábätká na každodenné používanie pre citlivú pokožku, 72 ks. S ALOE VERA as extraktom MEDU pre dokonalý čistiaci efekt. Garancia znášanlivosti vďaka ULTRA mäkkej tkanine. Pokožka je chránená proti začervenaniu, je hydratovaná a je udržiavaná jej prirodzená úroveń pH. Dermatologicky testované.

 • Fria Utility jemné čistiace a odličovacie pleťové obrúsky pre normálnu pleť 25 ks

  0,85 €

  Jemné odličovacie pleťové obrúsky 25ks pre normálnu pleť. 3 v 1 dokonalé odstránenie Make-upu očí, tváre a pier sa zvláčňujúcim a vyživujúcim účinkom. S bisabolol a extraktom červeného hrozna pre zachovanie elastické a hydratovanej pokožky bez zmeny prirodzeného pH. Dermatologicky a oftalmologicky testované. Obrúsky sú vyrobené z mäkkej textílie s reliéfnym textúrou zo 100% obnoviteľného materiálu. zloženie viď.Ingredients

 • Fria Utility jemné čistiace a odličovacie pleťové obrúsky pre normálnu pleť 64 ks

  1,80 €

  Jemné odličovacie pleťové obrúsky 64ks pre normálnu pleť. Praktické balenie s klipom. 3 v 1 dokonalé odstránenie Make-upu očí, tváre a pier sa zvláčňujúcim a vyživujúcim účinkom. S bisabolol a extraktom červeného hrozna pre zachovanie elastické a hydratovanej pokožky so zachovaním prirodzeného pH pokožky. Dermatologicky a oftalmologicky testované.Obrúsky sú vyrobené z mäkkej textílie s reliéfnym textúrou zo 100% obnoviteľného materiálu. Zloženie viď.Ingredients.

 • FRIA vlhčené obrúsky pre citlivú pokožku 12 ks

  1,95 €

  Vlhčené čistiace obrúsky pre citlivú pokožku 12ks.Obsah výťažku zo slezu je zárukou upokojujúce účinku.Jednoduchá hygiena a udržiavanie dokonalej čistoty sa sviežosťou. Utierky zo špeciálnej biologicky odbúrateľné tkaniny, je možné po použití hádzať do toalety ako toaletný papier. Dermatologicky testované a potvrdené.Zloženie viď.Ingredients.

  Vyrobené v Taliansku